Zakład kamieniarski Szczecin

Zakład Kamieniarski Szczecin

Hampol kamieniarstwo Szczecin

Tworzymy wyjątkowe wyroby kamieniarskie w Szczecinie od ponad 30 lat. Wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu godnie upamiętniających nagrobków oraz w kamieniarstwie budowlanym tj. blatach, parapetach i schodach z marmuru i granitu. Każde nasze dzieło jest gwarancją jakości i wyjątkowego charakteru. Zaufaj mistrzom kamieniarstwa z zakład kamieniarski Szczecin Hampol.

Wybieraj z bogatej palety wzorów i kamieni

Nasi mistrzowie kamieniarstwo Szczecin pomogą Ci wybrać wzór i rodzaj kamienia, który najlepiej wpisze się w pożądaną przez Ciebie stylistykę.

Zamów transport oraz montaż

Nasz zakład kamieniarski dowozi i montuje nagrobki oraz inne wyroby kamieniarskie we wskazanym miejscu na terenie Szczecina.

Ciesz się najwyższej jakości materiałem

Korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które będą służyć długo, bez ubytku swoich pierwotnych właściwości.

Bądź spokojny o wykonanie – 30 lat tradycji kamieniarskiej w Szczecinie

Ponad 30 lat prowadzimy zakład kamieniarski Szczecin. Wykonaliśmy wiele projektów, które do dzisiaj pełnią swoją rolę i cieszą oko. Mamy odpowiednie doświadczenie, wiedzę i umiejętności.
Punkty sprzedaży

Odwiedź nasze punkty sprzedaży w Stargardzie.

biuro@hampol.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

+48 510 131 571

Doradzimy, pomożemy, odpowiemy na Twoje pytania.

Sztuka pracy z kamieniem

Sprawdź naszą ofertę

Na każdym kroku realizacji projektu zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają nam realizować nawet najtrudniejsze projekty. Na każdym etapie konsultujemy progres prac. Chętnie doradzamy i wspieramy naszych klientów. Zobacz, jakie realizacje są już za nami.

Kamieniarstwo Szczecin

Naszym chlebem powszednim jest produkcja wyjątkowych nagrobków, grobowców, schodów, blatów i parapetów z materiałów kamieniarskich takich jak kwarcyty, granity czy marmury. Współpracujemy z rzetelnymi dostawcami kamieni z wielu zakątków świata – nigdy nas nie zawiedli. Dostarczają do naszego zakładu kamieniarskiego w Szczecinie najwyższej jakości materiały już od wielu lat. Kamienie, z których powstają nasze wyroby kamieniarskie są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W swojej ofercie posiadamy gotowe wzory nagrobków oraz wyjątkowe modele wykonywane na zamówienie. To Ty decydujesz o materiale wykorzystanym do produkcji i projekcie pomnika. Zakład kamieniarski Szczecin Hampol posiada nowoczesne narzędzia pozwalające na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Bogate tradycje kamieniarskie

Nasz zakład kamieniarski funkcjonuje na szczecińskim rynku już wiele lat. Lubimy realizować indywidualne projekty, wybierać wspólnie z klientem rodzaj wykończenia, oraz sam kamień. To nieustannie sprawia nam olbrzymią satysfakcję.

Nowoczesne technologie i najlepsze materiały

W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze odkrycia technologii w zakresie obróbki kamienia, granitów, kwarcytów i marmurów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonywać najbardziej oryginalne projekty.

Nasze podejście? Zawsze indywidualne

Nic nie jest narzucone odgórnie. Każdy projekt omawiamy, wsłuchując się w potrzeby klienta. Nieskromnie powiemy, że nasz zakład kamieniarski posiada największe możliwości personalizacji nagrobków w całym Szczecinie.

Kamienie z całego świata

Materiały w zakład kamieniarski Szczecin Hampol

Przykładamy bardzo dużo uwagi do wyglądu, trwałości i łatwości pielęgnacji materiałów, z których korzystamy. Nagrobki, grobowce, pomniki i akcesoria do nich muszą wytrzymywać zmienną pogodę i nie tracić pod jej wpływem swoich właściwości. Nasz zakład kamieniarski wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i pewnie kamienie takie jak marmur, granit, kwarcyty.

Aurora Fińska
Aurora Indyjska
Azul Noche
Balmoral
Baltic Green
Bengal Black

Profesjonalne doradztwo

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy, aby pomóc. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń lub odwiedź nasze salony sprzedaży. Doświadczeni fachowcy
Zakład Kamieniarski Hampol doradzą przy wyborze odpowiedniego materiału i formy realizacji Twojego zlecenia. Mamy doświadczenie i zasoby pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów.

+48 510 131 571