Zakład kamieniarski Reptowo

Zakład Kamieniarski Hampol

Profesjonalne usługi kamieniarskie

Produkujemy unikatowe wyroby kamieniarskie od ponad 30 lat. Codziennie wykonujemy nagrobki, grobowce, parapety, blaty, schody i kominki z marmurów, granitów i kwarcytów. Zaufaj doświadczonym mistrzom kamieniarstwa. Wybierz ofertę skierowaną do klientów w Reptowie i Stargardzie.

Wybieraj z bogatej palety wzorów i kamieni

Nasi mistrzowie kamieniarstwo Reptowo doradzą Ci w wyborze wzoru i gatunku kamienia, który najlepiej wpisze się w Twój projekt.

Dowieziemy i zamontujemy

Dostarczamy na miejsce i montuje nagrobki oraz inne wyroby w wybranym miejscu na terenie Reptowo i okolice..

Ciesz się najwyższej jakości materiałem

Korzystamy z trwałych i wytrzymałych materiałów, które przez wiele lat nie stracą swoich pierwotnych właściwości.

30 lat tradycji kamieniarskiej

Ponad 30 lat prowadzimy zakład kamieniarski Reptowo. Mamy w portfolio wiele wykonanych zleceń, które od wielu lat wyglądają zachwycająco i pełnią swoją rolę.
Punkty sprzedaży

Odwiedź nasze punkty sprzedaży w Stargardzie.

biuro@hampol.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

+48 510 131 571

Doradzimy, pomożemy, odpowiemy na Twoje pytania.

Sztuka pracy z kamieniem

Sprawdź naszą ofertę

Na każdym kroku realizacji projektu zapewniamy najwyższą jakość usług. Nasze doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwalają nam realizować nawet najtrudniejsze projekty. Na każdym etapie konsultujemy progres prac. Chętnie doradzamy i wspieramy naszych klientów. Zobacz, jakie realizacje są już za nami.

Zakład kamieniarski Reptowo

Na co dzień zajmujemy się tworzeniem unikalnych nagrobków, blatów, parapetów oraz schodów z wyjątkowych kamieni – marmurów, kwarcytów i granitów. Wszystkie nasze wyroby są gwarancją wyjątkowego wyglądu, trwałości i wytrzymałości. Oferujemy szeroki wybór kamieni w Reptowie.

W zakład kamieniarski Reptowo produkujemy typowe wzory parapetów, schodów czy nagrobków i modele na indywidualne zamówienie. Nasi eksperci pomogą Ci przygotować projekt, wybrać wzór oraz rodzaj kamienia, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Bogate tradycje kamieniarskie

Zajmujemy się kamieniarstwo Reptowo od 1990 r. Lata doświadczenia w branży kamieniarskiej pozwalają nam świadczyć usługi kamieniarskie na najwyższym poziome.

Zaawansowane maszyny i wysokiej jakości kamienie

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn kamieniarskich możemy wykonywać oryginalne projekty, także te bardzo nietypowe.

Zawsze indywidualne podejście

Nasi klienci mogą dowolnie wybierać wśród materiałów i projektów. W razie problemów z podjęciem decyzji eksperci z zakład kamieniarski Reptowo pomogą Ci z wyborem optymalnego rozwiązania.

Kamienie z całego świata

Zakład kamieniarski Reptowo Hampol

Przykładamy bardzo dużo uwagi do wyglądu, trwałości i łatwości pielęgnacji materiałów, z których korzystamy. Nagrobki, grobowce, pomniki i akcesoria do nich muszą wytrzymywać zmienną pogodę i nie tracić pod jej wpływem swoich właściwości. Nasz zakład kamieniarski Reptowo wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i pewnie kamienie takie jak marmur, granit, kwarcyty.

Aurora Fińska
Aurora Indyjska
Azul Noche
Balmoral
Baltic Green
Bengal Black

Profesjonalne doradztwo

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy, aby pomóc. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń lub odwiedź nasze salony sprzedaży. Doświadczeni fachowcy
Zakład Kamieniarski Hampol doradzą przy wyborze odpowiedniego materiału i formy realizacji Twojego zlecenia. Mamy doświadczenie i zasoby pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów.

+48 510 131 571