O firmie

Zakład Kamieniarski Hampol

Jako zakład kamieniarski funkcjonujemy już od 30 lat. Firmę powołaliśmy do życia ze względu na nasze zamiłowanie do pracy z kamieniem. Na co dzień zajmujemy się produkcją nagrobków, grobowców, parapetów, blatów, schodów, kominków czy elementów wyposażenia łazienki z takich kamieni jak granity, marmury, konglomeraty oraz kwarcyty. Materiały pozyskujemy od zaufanych dostawców z całego świata, którzy nigdy nas nie zawiedli, zawsze dostarczając produkt najwyższej jakości, trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Nasza oferta bazuje zarówno na regularnym katalogu, jak i projektach indywidualnych. Tworzymy projekty charakteryzujące się nowoczesnością, jak i te bardziej klasyczne. Pozostajemy zawsze otwarci na wszelkie sugestie, propozycje, nietypowe projekty. Chętnie także doradzimy, podpowiemy jakie rozwiązanie będzie optymalne i na jaki materiał warto się zdecydować.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Projektujemy, dostarczamy i montujemy naszej produkcji nagrobki, parapety, blaty, schody czy kominki. Jesteśmy zawsze do dyspozycji i chętnie doradzimy.

30 lat tradycji kamieniarskiej

Rodzinna tradycja, która zrodziła się z naszych pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę

Technologie i materiały

Nowoczesne maszyny i wysokojakościowe kamienie pozyskiwane z całego świata.

Zawsze indywidualne podejście

Jesteśmy otwarci na nietypowe projekty i sugestie. Służymy doradztwem w doborze materiału.
Punkty sprzedaży

Odwiedź nasze punkty sprzedaży w Stargardzie.

biuro@hampol.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

+48 510 131 571

Doradzimy, pomożemy, odpowiemy na Twoje pytania.

Sztuka pracy z kamieniem

Sprawdź naszą ofertę

Na każdym kroku realizacji zamówienia dbamy o najwyższą jakość usług. Hampol Zakład Kamieniarski Stargard jest gwarancją realizacji wymarzonego projektu wnętrza dostarczając piękne blaty, parapety, schody oraz kamienne wykończenie łazienek. W naszej ofercie znajdują się również kolekcje nagrobków pozwalających godnie uczcić pamięć bliskich.

Profesjonalne doradztwo

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy, aby pomóc. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń lub odwiedź nasze salony sprzedaży. Doświadczeni fachowcy
Zakład Kamieniarski Hampol doradzą przy wyborze odpowiedniego materiału i formy realizacji Twojego zlecenia. Mamy doświadczenie i zasoby pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów.

+48 510 131 571