Galeria

Zobacz nasze realizacje

Kamieniarstwo nagrobkowe

Korzystając z naturalnych kamieni oferujemy katalogowe nagrobki oraz grobowce, jak i unikatowe, indywidualne projekty. Oferujemy nagrobki z marmuru czy granitu. Kamień oddaje powagę miejsca pochówku, ale także jest łatwy w pielęgnacji i wyjątkowo trwały. W zależności od potrzeb przygotujemy nagrobki pojedyncze, rodzinne, grobowce oraz nagrobki dziecięce. Jest także możliwość wybrania dodatkowych akcesoriów w postaci kamiennych wazonów, lampionów czy krzyży.

Punkty sprzedaży

Odwiedź nasze punkty sprzedaży w Stargardzie.

biuro@hampol.com.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

+48 510 131 571

Doradzimy, pomożemy, odpowiemy na Twoje pytania.

Sztuka pracy z kamieniem

Sprawdź naszą ofertę

Na każdym kroku realizacji zamówienia dbamy o najwyższą jakość usług. Hampol Zakład Kamieniarski Stargard jest gwarancją realizacji wymarzonego projektu wnętrza dostarczając piękne blaty, parapety, schody oraz kamienne wykończenie łazienek. W naszej ofercie znajdują się również kolekcje nagrobków pozwalających godnie uczcić pamięć bliskich.

Profesjonalne doradztwo

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy, aby pomóc. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń lub odwiedź nasze salony sprzedaży. Doświadczeni fachowcy
Zakład Kamieniarski Hampol doradzą przy wyborze odpowiedniego materiału i formy realizacji Twojego zlecenia. Mamy doświadczenie i zasoby pozwalające na realizację nawet najbardziej złożonych projektów.

+48 510 131 571