kamieniarstwo
25 lat tradycji. To zobowiązuje!


O firmie
Zakład Kamieniarski Hampol to firma rodzinna z ponad dwudziestoletnią tradycją, która zrodziła się z naszych pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od wielu lat prężnie działamy w branży kamieniarskiej. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz dbałości o każdy szczegół staliśmy się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku. Dysponujemy szeroką gamą wysokojakościowych granitów pozyskiwanych z całego świata, które dają gwarancję trwałości i odporności.

Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków, grobowców od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory oraz wyrobów budowlanych z kamienia naturalnego. Specjalizujemy się również w produkcji, a także układaniu kostki granitowej. Pracujemy z dużym zaangażowaniem i oddaniem, by sprostać wymaganiom oraz zapotrzebowaniom rynku. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nietypowe projekty i sugestie zleceniodawców jak również służymy doradztwem w wyborze projektu i dobrze materiału.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą.

To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe